Kesin kayıt yaptırmayan adaylar yerine, bölümlere ait yedek listeleri sunulmuştur. Listede de adı geçen adayların, ilgili bölümlere kayıtlarını 12 Eylül 2018 (08:00-17:00) ile 13 Eylül 2018 (08:00 - 16:00) tarihlerinde yaptırabilirler.
Belirtilen tarih ve saatlerde gelmeyen adaylar, kayıt hakkını kaybedeceklerdir.
Antrenörlük Eğitimi Bölümü (I. Öğretim) Milli Yedekler 12.09.2018 | |||
(Kayıt Tarihi: 12.09.2018 - 13.09.2018 2 Gün 08:00 - 16:00 ) | |||
ERKEKLER | |||
ADAY NO | ADI SOYADI | SIRALAMA | |
1 | 1514 | HAMİT TARIK AYDIN | 1. Yedek |
Antrenörlük Eğitimi Bölümü (II. Öğretim) Milli Yedekler 12.09.2018 | |||
(Kayıt Tarihi: 12.09.2018 - 13.09.2018 2 Gün 08:00 - 16:00 ) | |||
ERKEKLER | |||
ADAY NO | ADI SOYADI | SIRALAMA | |
1 | 0377 | Dilgeş Kuvanç | 1. Yedek |
SPOR YÖNETİCİLİĞİ BÖLÜMÜ (I. Öğretim) Milli Yedekler 12.09.2018 | |||
(Kayıt Tarihi: 12.09.2018 - 13.09.2018 2 Gün 08:00 - 16:00 ) | |||
ERKEKLER | |||
ADAY NO | ADI SOYADI | SIRALAMA | |
1 | 1123 | ALİ HAYDAR KASIM | 2. Yedek |
2 | 1294 | MERT KAHRAMAN | 3. Yedek |
SPOR YÖNETİCİLİĞİ BÖLÜMÜ (II. Öğretim) Milli Yedekler 12.09.2018 | |||
(Kayıt Tarihi: 12.09.2018 - 13.09.2018 2 Gün 08:00 - 16:00 ) | |||
ERKEKLER | |||
ADAY NO | ADI SOYADI | SIRALAMA | |
1 | 0855 | MUSTAFA CANIM | 1. Yedek |
2 | 0260 | DOĞUŞ ULAŞ ÖZTÜRK | 2. Yedek |
3 | 1098 | EMRE ALACI | 3. Yedek |
Antrenörlük Eğitimi Bölümü (I. Öğretim) 12.09.2018 | |||
(Kayıt Tarihi: 12.09.2018 - 13.09.2018 2 Gün 08:00 - 16:00 ) | |||
KADINLAR | |||
ADAY NO | ADI SOYADI | SIRALAMA | |
1 | 0824 | ŞEYDA ELİF BULUT | 1. Yedek |
2 | 0309 | BEYZA ORAL | 2. Yedek |
3 | 0470 | CANSU ZIVALI | 3. Yedek |
Beden Eğitimi Öğretmenliği Bölümü (I. Öğretim) 12.09.2018 | |||
(Kayıt Tarihi: 12.09.2018 - 13.09.2018 2 Gün 08:00 - 16:00 ) | |||
ERKEKLER | |||
ADAY NO | ADI SOYADI | SIRALAMA | |
1 | 1719 | DEMİRKAN ERDURAK | 1. Yedek |
2 | 0585 | HAKAN YAŞAR | 2. Yedek |
3 | 1126 | ABDULLAH AYAZ | 3. Yedek |
Antrenörlük Eğitimi Bölümü (I. Öğretim) 12.09.2018 | |||
(Kayıt Tarihi: 12.09.2018 - 13.09.2018 2 Gün 08:00 - 16:00 ) | |||
ERKEKLER | |||
ADAY NO | ADI SOYADI | SIRALAMA | |
1 | 0671 | YUSUF PULATLI | 1. Yedek |
2 | 1149 | İBRAHİM ÖZER | 2. Yedek |
3 | 0523 | İLYAS UMUT FEYZİOĞLU | 3. Yedek |
Antrenörlük Eğitimi Bölümü (II. Öğretim) 12.10.2018 | |||
(Kayıt Tarihi: 12.09.2018 - 13.09.2018 2 Gün 08:00 - 16:00 ) | |||
ERKEKLER | |||
ADAY NO | ADI SOYADI | SIRALAMA | |
1 | 0513 | ZAFER ATAR | 1. Yedek |
2 | 1579 | UMUT ALBAYRAK | 2. Yedek |
3 | 1358 | SERKAN EREN | 3. Yedek |
Spor Yöneticiliği Bölümü (I. Öğretim) 12.09.2018 | |||
(Kayıt Tarihi: 12.09.2018 - 13.09.2018 2 Gün 08:00 - 16:00 ) | |||
ERKEKLER | |||
ADAY NO | ADI SOYADI | SIRALAMA | |
1 | 1240 | COŞKUN KARAGÖZ | 1. Yedek |
2 | 1392 | İSMAİL MAHAN | 2. Yedek |
3 | 1394 | MUHAMMED FATİH ÜSTÜN | 3. Yedek |
4 | 1036 | ÖZGÜR KEYVAN | 4. Yedek |
5 | 0957 | CANER AYDIN | 5. Yedek |
6 | 0284 | ONUR ÖZKAYA | 6. Yedek |
7 | 0886 | BERKAY ÖZKAN | 7. Yedek |
8 | 1008 | ENES DEMİR | 8. Yedek |
9 | 0169 | TUNAHAN KAMIŞ | 9. Yedek |
10 | 1813 | OSMANCAN ALBAYRAK | 10. Yedek |
11 | 0251 | ENGİN ÖZDEMİR | 11. Yedek |
12 | 0139 | CİHAT DEMİR | 12. Yedek |
Spor Yöneticiliği Bölümü (II. Öğretim) 12.09.2018 | |||
(Kayıt Tarihi: 12.09.2018 - 13.09.2018 2 Gün 08:00 - 16:00 ) | |||
ERKEKLER | |||
ADAY NO | ADI SOYADI | SIRALAMA | |
1 | 0723 | SELÇUK KAYA | 1. Yedek |
2 | 1760 | ENES ALAOĞLU | 2. Yedek |
3 | 1675 | BERAT CAN SEVEN | 3. Yedek |
4 | 0749 | İBRAHİM TAHA YAKINOĞLU | 4. Yedek |
5 | 0944 | ENES ÇAKMAKLI | 5. Yedek |
6 | 1227 | ÜMİT GÜLBAHAR | 6. Yedek |
7 | 0860 | MUSTAFA CAN SERT | 7. Yedek |
8 | 1637 | YUSUF CAN ÇAGLAR | 8. Yedek |
9 | 0636 | ANIL YASİN CENGİZ | 9. Yedek |
10 | 0400 | TALUHAN EFE | 10. Yedek |
11 | 1887 | OKTAY CEBECİ | 11. Yedek |
12 | 0401 | CENK AKYAYLA | 12. Yedek |